Szwaczka Materiałów Izolacyjnych

KONTAKT

Stargard Szczeciński - Dodane przez praca.szczecin1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Szwaczka Materiałów Izolacyjnych

Ty nie pracujesz dla Antidotum, to Antidotum pracuje dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Szwaczka

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Nr ref.: szw/stg/2015

Zadania:
- obsługa przemysłowych maszyn do szycia,
- zszywanie elementów z materiałów izolacyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- precyzja.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
- dojazd ze Szczecina do miejsca pracy,
- pracę w systemie 3-zmianowym,
- zatrudnienie na okres ok. 2 miesięcy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2, bądź prosimy o przesłanie CV, w treści wiadomości wpisując nr referencyjny szw/stg/2015.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Mapa Stargard SzczecińskiProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szwaczka Materiałów Izolacyjnych

Polecane, ciekawe strony z Stargardu Szczecińskiego. Prowadzisz serwis o Stargardzie Szczecińskim lub zwiazany z Stargard Szczeciński - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Stargardu Szczecińskiego !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim !Zobacz stronę Urząd Miejski w Stargardzie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Stargard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stargardu Szczecińskiego: Szczecin ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Gryfice ogłoszenia bezpłatne - Gorzów Wielkopolski ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję