Praca w Szwajcarii - poszukiwani ogrodnicy

KONTAKT

Stargard Szczeciński - Dodane przez McWork (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Praca w Szwajcarii - poszukiwani ogrodnicy

W związku z otwarciem szwajcarskiego rynku dla obywateli polskich (01.05.2011) poszukujemy doświadczonych ogrodników o specjalności kształtowanie zieleni oraz krajobrazu (GaLaBau; budowa chodników, oczek wodnych, fontann, sadzenie roślin) oraz ogrodników do prac ogólnych (podcinanie drzew i krzewów, sadzenie roślin). Poszukujemy także grup.

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego w środowisku pracy (niezbędna); w przypadku grup jedna bądź dwie osoby muszą znać język na tym poziomie
-prawo jazdy kategorii B
-mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy w krajach niemieckojęzycznych

Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Podanie o pracę jest rozpatrywane w przeciągu trzech tygodni.

Oferujemy Państwu pracę w szwajcarskich firmach na zasadzie stałego zatrudnienia, z ubezpieczeniem zdrowotnym, emerytalnym i od bezrobocia. Stawka godzinowa wynosi od 30 do 35 franków szwajcarskich (około 5000 CHF miesięcznie), w zależności od umiejętności i doświadczenia, przy czasie pracy 180 godzin miesięcznie (możliwe nadgodziny). Oferujemy również zakwaterowanie na miejscu w cenie 200-400 franków za pokój.

Umowa o pracę jest zawierana wstępnie na czteromiesięczny okres próbny. Później jest przedłużana na okres długoterminowy, w zależności od pracodawcy 1-10 lat. Zatrudnienie jest możliwe od 01.05.2011 roku (otwarcie rynku pracy). Miejsca pracy znajdują się w większości w kantonie Schwyz, w niemieckojęzycznej części Szwajcarii.

Aplikacje wraz z CV w języku polskim (jako załącznik w formatach Word, Open Office i PDF) i kopią dowodu osobistego proszę wysyłać na:
pracawszwajcarii@googlemail.com

Przy wysyłaniu proszę umieścić w temacie maila dopisek APLIKACJA INDYWIDUALNA-OGRODNIK, jeśli aplikują Państwo indywidualnie. W przypadku aplikacji grupowych proszę zamieścić dopisek APLIKACJA GRUPOWA-OGRODNICY oraz imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za grupę. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Podanie o pracę jest rozpatrywane w przeciągu trzech tygodni.


Po zapoznaniu się z CV skontaktujemy się z Państwem i podamy dane kontaktowe (numer telefonu, adres) naszego biura; ze względu na bardzo dużą liczbę telefonów.


O nas

Jesteśmy berlińskim biurem doradztwa personalnego specjalizującym się w branży budowlanej. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Naszym klientom oferujemy korzystne warunki zatrudnienia na zasadzie bezpośredniego pośrednictwa; nie jesteśmy firmą pracy tymczasowej (Zeitarbeitsfirma). Pomagamy również w procedurach rekrutacyjnych w krajach niemieckojęzycznych (tłumaczenie lub sporządzenie CV i listu motywacyjnego).

Mapa Stargard SzczecińskiProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Szwajcarii - poszukiwani ogrodnicy


Polecane, ciekawe strony z Stargardu Szczecińskiego. Prowadzisz serwis o Stargardzie Szczecińskim lub zwiazany z Stargard Szczeciński - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Stargardu Szczecińskiego !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim !Zobacz stronę Urząd Miejski w Stargardzie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Stargard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stargardu Szczecińskiego: Szczecin ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Gryfice ogłoszenia bezpłatne - Gorzów Wielkopolski ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Stargard City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj