Praca dla starszych jako Doradca Finansowy

KONTAKT

Stargard Szczeciński - Dodane przez agnieszka.dablewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla starszych jako Doradca Finansowy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Finansowego w firmie ProfiCredit.

Opis stanowiska:
1. Badanie zdolności kredytowej klienta
2. Aktywne działania marketingowe (ogłoszenia, ulotki itp.)
3. Kontakt z Klientem oraz rozpoznanie jego potrzeb finansowych
4. Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem
5. Obsługa posprzedażowa Klienta

Wymagania:
1. Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
2. Wysoka motywacja do pracy
3. Nastawienie na sukces
4. Kultura osobista
5. Mile widziane osoby z doświadczeniem z branży finansowej oraz sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:
1. Pakiet szkoleń dla Doradców
2. Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
3. Elastyczne godziny pracy
4. Możliwość rozwoju zawodowego dzięki jasno określonej ścieżce kariery
5. Profesjonalne narzędzia pracy dla każdego Doradcy

Kontakt:
Aplikacje proszę nadsyłać z dopiskiem:
DF/nazwa miasta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na wybrane stanowisko (CV i listu motywacyjnego), zawierającego klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

Mapa Stargard SzczecińskiProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla starszych jako Doradca Finansowy

Polecane, ciekawe strony z Stargardu Szczecińskiego. Prowadzisz serwis o Stargardzie Szczecińskim lub zwiazany z Stargard Szczeciński - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim !Zobacz stronę Portal Stargardu Szczecińskiego !Zobacz stronę Urząd Miejski w Stargardzie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Stargard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stargardu Szczecińskiego: Szczecin ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Gryfice ogłoszenia bezpłatne - Gorzów Wielkopolski ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję