KONTROLERA JAKOŚCI PRODUKCJI ZATRUDNIMY

KONTAKT

Choszczno - Dodane przez monika1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KONTROLERA JAKOŚCI PRODUKCJI ZATRUDNIMY

Miejsce pracy: Choszczno

Opis stanowiska
stosowanie założeń Systemu Zarządzania Jakością ISO wdrożonego w firmie w zakresie wykonywanej pracy,
przeprowadzanie operacji kontrolnych wynikających z planu kontroli i badań wyrobu, zgodnie z wymaganiami dokumentacji i wiedzą techniczną,
sporządzanie arkuszy pomiarowych i pozostałej dokumentacji kontrolnej,
oznakowanie wyrobów i detali niezgodnych i informowanie dozoru technicznego o stwierdzonych wadach,
nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
Wymagania
wykształcenie minimum średnie techniczne,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość procedur ISO,
sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy,
znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i proponowanego stanowiska
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z pracodawcą pod numerem telefonu 957652528 ewentualnie przesłanie aplikacji e-mailem

Mapa ChoszcznoProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - KONTROLERA JAKOŚCI PRODUKCJI ZATRUDNIMY

Polecane, ciekawe strony z Stargardu Szczecińskiego. Prowadzisz serwis o Stargardzie Szczecińskim lub zwiazany z Stargard Szczeciński - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Stargardu Szczecińskiego !Zobacz stronę Urząd Miejski w Stargardzie !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Stargard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stargardu Szczecińskiego: Szczecin ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Gryfice ogłoszenia bezpłatne - Gorzów Wielkopolski ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję