Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

KONTAKT

Stargard Szczeciński - Dodane przez rekrutacja18 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

Opis oferty pracy:
Dla naszego niemieckiego partera poszukujemy osób na stanowisko: dyplomowany fizjoterapeuta wymagany dobry język niemiecki !

Miejsce pracy: Szwajcaria

Zakres obowiązków:
ćwiczenia terapeutyczne z pacjentami zarówno w szpitalach jak i w leczeniu ambulatoryjnym
przeprowadzanie terapii indywidualnej i grupowej
wykorzystywanie swojej wiedzy i umiejętności, ciągłe pogłębianie wiedzy, przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności pozostałym członkom zespołu
dbanie o komunikacje i stosunki wewnątrz zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
ukończonego wykształcenia jako fizjoterapeuta
mile widziane doświadczenie w zawodzie
dokształcanie się w kierunku neurologii lub medycyny wewnętrznej mile widziane
zdolności pedagogicznych
otwartości na zmiany
zaangażowania, wytrzymałości, elestyczności, umiejętności pracy w grupie
wysoko rozwiniętych kompetencji socjalnych
znajomości języka niemieckiego conajmniej na poziomie B2
radości z pracy w zespole, z pacjentami i innymi lekarzami
gotowości do dalszego rozwoju

Oferujemy:
roczna stawka brutto od 57.000,00
stałe i pewne miejsce pracy
tygodniowy czas pracy (40 godzin)
3 zmiany
wspomaganie dalszego rozwoju
pomoc w znalezieniu mieszkania (wynajęcie pokoju: 600-700 CHF, mieszkanie w zależności od wielkości od 1000 CHF).
Pomoc podczas nostryfikacji dyplomu (koszty pokrywa pracownik, ok. 700)

Mapa Stargard SzczecińskiProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Dyplomowanych Fizjoterapeutów praca w Szwajcarii j.niemiecki

Polecane, ciekawe strony z Stargardu Szczecińskiego. Prowadzisz serwis o Stargardzie Szczecińskim lub zwiazany z Stargard Szczeciński - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miejski w Stargardzie !Zobacz stronę Portal Stargardu Szczecińskiego !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Stargard City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stargardu Szczecińskiego: Szczecin ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Gryfice ogłoszenia bezpłatne - Gorzów Wielkopolski ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję